Получихте нова обява по филтър
Без снимка





Промяна на цена на наблюдавана обява
Без снимка промяна в цена


стара цена
нова цена
Вход | Нова Регистрация
Начало Публикуване Търсене Новини Rent-a-car Средни цени Дилъри Моите обяви
Редактирана в 00:42 часа на 05.05.2025 год.
Обявата е видяна 10 пъти.

Технически данни


Дата на производство
януари 2001
Двигател
Дизелов
Мощност [к.с.]
128 к.с.
Скоростна кутия
Ръчна
Брой спални места
5
Пробег [км]
190000 км
Дължина [м] м
5.8 м
Отопление
Газово
Климатик
Няма
Тоалетна
Химическа
Цвят
Бял

Допълнителна информация


Цената е тази до края на месеца, тъй като съм набелязал нов кемпер.
Кемперът е зимно изпълнение, като всеки кемпер на марката. Целия под е багажно отделение. Панелите са стъклопластови, много здрави и 4. 5см дебели. Буквално е като нов, чист, спретнат, поддържан безкомпромисно и с пълна сервизна история, във вида, в който е излязъл от фабриката, без побългарявания, много специални тунинги, преправяници, климатик в гардероба и каца за зеле в шкафа за телевизор, усъвършенствания и т. н. Аз съм втори собственик. Километрите са абсолютно реални и може да сте сигурни, че ако в това състояние беше попаднал в автокъща, километражът щеше да показва 62540. Никога не е текъл, не е удрян или подпиран и не е ремонтиран, 2017 са му сменени всички гумени уплътнения на конструкцията в представителство на Eura Mobil в Швейцария, от където е докаран и до момента изглеждат като нови. Няма никакви забележки и неработещи агрегати. Интересен момент е, че кемперът е зимен, но единствено ние сме ходили няколко пъти на ски с него, когато още имаше някакъв сняг, след което, разбира се, съм го измивал много внимателно от солта, преди да го прибера под навеса. Предишният собственик не го е ползвал зимата, няма никаква ръжда. Предполагам който се опитва да си намери зимен кемпер, знае как изглеждат отдолу.
Соларната система (240W) е културно направена с най-добрите части, които може, соларните кабели са прекарани културно, без да образуват сложни плетеници и бродерии из шкафовете. Монтирани са чешки въздушни възглавници на задния мост, без заварки или подобни извращения, до 5 атмосфери, за да се щадят ресьорите и е с ресьори, а не с великото и божествено ал-ко шаси, което вози като каруца и изисква редовни молитви да не се счупи, тъй като при повреда ви очакват тежки дни.
Това е супер разпределение за семейство с едно дете или без дете, защото е много просторен за скромната си дължина, а диванът е единично легло 2. 00/0. 80 и детето спи там, но пък ако се събират повече хора, при лошо време, се получава пространство за 6-7 човека. Дължината е 5. 80, чудна за фериботи, маневри из гръцки селца и паркиране в град. Има много голям просвет, тъй като няма висящи шкафове или резервоари отдолу. Има доста големи багажници с разширения, което принципно е основния минус на кемперите с това разпределение, има специална вентилационна система, която зимата изсушава за нула време ските, обувките и екипировката. Резервоарът за чиста вода е 150л, което на нас ни стига за около 3 дни къмпингуване сред природата, повечето кемпери са с 80-100л. С нов хидрофор lilie е, може да слагате всякакви смесители, без да са специално кемперски. Има 2 AGM акумулатора Varta, произведени в Германия, по 100 ампера на 3 години, които не са разреждани под 11. 8v. Щорите, комарниците и прозорците са като нови. Люковете са нови (без големия, който е супер). Такъв кемпер, в такова състояние се намира доста трудно в Европа. Знам че ги има по 16-17000е в Германия и Холандия, разгледал съм поне 20 кокошарника на живо. Имайте предвид, че и там километражите се превъртат, което мислех, че се случва само по нашите земи. От бартери за джипове, джетове, спортни коли, моторни резачки, бяла техника и земеделска земя в Бозвелийско не съм заинтересован. При всякакви въпроси, смело се обаждайте по телефона. Цената можем да обсъдим, когато се видим, естествено ще се съобразя ако някой си мечтае точно за този кемпер, пък не му достига някой и друг лев или евро.
Автокъща Кентавър
Други
12\220 волта
Бърза връзка ток
Зарядно за акумулатор
С регистрация
Защита
Аларма
Каско
Интериор
Баня
Масичка\столове
Мокро помещение
Щори и комарници
Комфорт
Бойлер
Газ
Кухненски бокс
Осветление
Печка
Резервоар за вода
Сгъваема
Тентa
Форселт
Хладилник
Контакти с продавача /Частно лице/
0887102200
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ КЪМ ПРОДАВАЧА
captcha
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Кемпер Euramobil 580
Обява: 91744836931663011

Намира се в гр. София
39 900 лв.
История на цената

Не се начислява ДДС
0887102200
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Още обяви в mobile.bg
oбяви за коли Каравани Кемпер EuramobilКемпер Euramobil 580