Допълнителна информация
Мотора е в перфектно техническо състояние. Първа регистрация 2008 година. Доста запазен, стегнат и готов за каране. Хубави гуми, сменени всички течности по него с нови накладки в началото на сезона, а маслото съвсем на скоро. Поставен висок клас демфер на мястото на заводския. Мотора все още е с оригиналната верига и зъбаци. Спортна генерация с тапа, много приятен звук, филтри КН, GB racing предпазни капаци, сгъваема стойка за рег. номер, ЛЕД крушки на къси и дълги заедно с габарит. Преместено реле на място с по добро охлаждане. Винаги държан в гараж, покрит поставен на стойки. За повече информанция не се колебайте да се обадите. Бартер възможен само за кола.