Допълнителна информация
Моторът е внесен от Америка, Август 2025.
Не мога да го регистрирам поради отказ от Технотест (не се предоставя сертификат за газове/ауспух от Сузуки представителство).
Всичко по мотора е оригинално, карал съм го близо 900 км с транзитни номера. Беше внесен на около 928 км, първа регистрация Януари 2025. Имам документи за внасяне, талон, митнически декларации и т. н.
Продавам го, защото не мога да се разправям с институциите вече и ще си взема някой вече регистриран.
При бартер за нещо по-евтино (с доплащане от ваша страна).