Допълнителна информация
Продавам първият си голям мотор!
Мистър Цеби има нови гуми Мишелин роуд 6 DOT: 2026, нов акумулатор, ново масълце в двигателя и спирачките, въздушен и маслен филтър разбира се, нов ГТП ДО 04. 2028 - ма, , платен данък за 2026-та, почистени и синхронизирани карбуратори (нямаше нужда). Гражданска до началото на октомври направена на две вноски (от евтините), нови предни накладки сменени на края на миналият сезон, Цеби не гори масло и не пуши! Уж е на реални километри, но само той си знае. Състоянието му е видно от снимките. Има 3 бр. забележки, които също се виждат на снимките. Та това е накратко за него, за повече инфо на посоченият телефон!
П. С.
Забравих причина за продажбата : )
Следващата ми цел е Ямаха МТ09
Искам я много, но жената каза, докато не махна Цеби, че няма да ме пусне да си играя с Ямахата : D и те така! Мисля че цената е справедлива в предвид, че само този сезон съм дал близа 500 за всичко, което е изброено по- горе. Продажбата не е спешна, както виждате всичко си е наред, а и мога да почакам за Ямаха. : ) Коментар само на място, задължително прехвърляне!
Успех в търсенето колеги и се пазете! ! !