Мотора е закупен лично от мен в Германия, от първи собственик! Буквално, като нов! Заслужава да се види на живо. От скоро регистриран и обслужен в България. Вече с чисто нова голяма слюда, краш тапи и лед фарове на краш тапите. 2006та година 12240км За повече информация моля позвънете.