Допълнителна информация
Баничарката е в много добро техническо състояние, въпреки че козметично е очукана. Двигателят е страшно икономичен и работи много добре, спирачките са много добри. Много удобна и просторна кола. Купих я когато започнахме да си строим къща, но от тогава минаха две години и почти не я ползвам. Има технически преглед до 20 юли тази година, платена гражданска на вноски до края на май, ако не се продаде ще я платя и за още 3 месеца. Сменил съм страничното огледало на пасажера, че беше счупено, но лостчетовътре в купето е за смяна, мисля че го купих и ще го дам, но не е монтирано.
Отзад монтирахме ОСБ и линолеум на пода, за да може да се транспортират по-чисти неща.
Освен козметичните проблеми има следните забележки:
- гумите са за смяна
- ключалките на вратите са със сменен ключ, тоест идва с два ключа - за палене и за отключване
- климатикът е зареден, сменил съм перката в купето, но не работи ръчката за усилване и намаляване на силата на духане. В следствие на това духа постоянно силно и само може да се промени дали да бъде топло или студено. Трябва да се смени платка на прекъсвача.
- маслото е за смяна, от последното сменяне съм изминал не повече от 1000км, но са минали две години от тогава.
- стрелкатаза горивото на таблото не работи добре. Стои на FULL и когато почне да се изпразва резервоара се връща с до 1см, по което се разбира че е за зареждане. С времето се свиква да я различава човек, но при желание може и да се ремонтира.
Колата няма ръжди отдолу, майсторите всеки път се изненадват, че е в толкова добро състояние под капака.