Допълнителна информация
Продавам Sea Doo RXP 215 + колесар (без регистрация). Джетът има регистрация в морска администрация. Пререгистрацията е много лесна.
Джетът е в много добро състояние за годните си, напълно изправен и готов за пускане на вода, колесарът също е в добро състояние. Продават се, защото не остава време за ползване. Каран е в сладка и солена вода.
Джетът е купен от мен преди 5 години на 160 часа, в момента е на 200 часа, като е каран по 2-3 дена всеки сезон, след всяко каране е флъшван и измиван, всяка година е зазимяван, сменяни са масла, филтър, свещи, антикорозия и всичко необходимо. Просто не остава време за каране.
Джетът е обслужен и готов за сезона. Върви с колесара, покривало за джета, шамандури (вършат добра работа по някои понтони за привързване) и разни други дребни, но полезни неща, които също ще дам.
През тези 5 години са направени следните неща:
- програмиране на втори ключ. И двата ключа са изправни
- подмяна на кормилните жила с нови
- подмяна на изпускателен колектор с нов
- разни други дребни неща, които не си спомням
При последното обслужване е проверена и турбината, която е в много добро състояние.
Като цяло машината е много приятна и забавна и има много мощност, но иска каране. Може да се тества на язовир Искър.