Допълнителна информация
АТВ-то е произведено 2011г. , регистрирано в КТИ и с всички платени сметки. Разполага със следните неща:
- Чисто ново оригинално гърне Leo Vince TITANIUM
- Защити за ръцете Moose racing
- Дръжки ODI
- Къстъм шита седалка ot Fox Atelie
- Спортен филтър к&н с адаптер
- Нърф барове
- Защитна тава под атв-то
- Бъмпер xrw
- Амортисьори с компенсатори
- Широка задна ос
- Удължен кормилен прът
- Кормило с регулиране на ъгъла/наклона
- Led осветление с два режима
- OEM Quad lock
- Нови гуми Maxxis razr
- Графики от Nedev
- Двигател на 20 мото часа след основен ремонт (бутало, цилиндър, лагер, клапани, съединител и т. н. )
С атв-то мога да дам и широки носачи които просто не са монтирани. Продажбата нито е належаща, нито спешна, предложения с по 1000 евро надолу не се приемат ?