Всъшност мотора е китайски, което си има предимства и недостатъци. Доста здрав и ефтин за поддръжка. Към момента няма какво да му се прави даже неска съм сменял маслото и масления филтър качваш се и караш. Без документи е! Перфектен за първи мотор и за разходки из гората. Мотора е със чисто нов двигател закупуван от мен април месец тази година. Причината за продажба е че искам по мощен.