Перфектен имного запазен (съвсем дребни забележки)! !! Нови масла, филтри, свещи, акумолатор, гуми! !! Регистриран с изрядни документи и платени такси! ЕВРО 3! Мотора е като нов! Продавам го поради отпаднала необходимост! Продадох кемпера за който бе предназначен.