Допълнителна информация
Направено е първото обслужване на 12000км преди 20дни сложено е хубаво немско масло, нови гуми Бриджстон за дъжд дот 25г края. на 100км са , нови накладки, нов акомулатор с гаранция, претапицирана е седалката с цел комфорт и със същата цел е поставена по висока чисто нова слюда Puig, както и заден калник. Има валидна ГО от новите, и е минал първо ГТП, следващо след 2г. Мотора е топ, гледан е педантично, продава се само и единствено поради здравословен проблем, моля без тъпи оферти, само куфара кейлес със стойката е 1000 гуми, седалка, аком. и слюда поне още 500 , имам и оригинални стойки за странични куфари!