Моторът е закупен чисто нов. Аз съм първи собственик и съм си го обслужвал в специализиран сервиз на Yamaha както си е по гаранция: на 1000км и на 5000км. Скутера е уникален за градски условия и е много икономичен. Никога не съм го тормозил и съм го карал с около 60км в града, а извън града не е каран. Винаги е бил в гараж. Продавам го защото ще минавам на по-високи кубици и отново с марка Yamaha.