Допълнителна информация
Продавам проект, мотоциклетът има нужда от внимание, предимно козметично. Технически и документално е изправен, пали и върви. Купих го с идея да го транформирам в " Scrambler" , но бързо разбрах, че няма да ми е по силите. Мотора е с разглобени пластмаси и светлини, всичко може да се възтанови лесно. Маслото е ново, документите изрядни/гражданска до декември/, нотариуса е задължителен. Може да се види в София, с. Бистрица. Модела е само с манивела.