Допълнителна информация
Мотора беше на мой приятел 7 години и не е много каран през тях. Миналото лято го купих от него, карал съм го около 1000км за целият сезон (5-6 пъти) нямам време да карам и затова го продавам. Реални километри и в перфектно технически състояние, няма належащи ремонти, купил съм оригинални консумативи от Хонда и ги давам към мотора вие да си го обслужите с тях. куфара е оригинален на Хонда. Също имам и две хубави каски и за тях може да се разберем, едната съм я купил миналата година за 700лв другата за 350лв и мога да предложа добра цена и за тях и двете са размер L (каските не са включени в цената) имам верига с катинар с АЛАРМА на батерии. Мотора има ABS и ръчна спирачка. Платил съм гражданската и има гражданска до края на този сезон, гтп има до края на сезона и има бензин до горе. Ако се сещате да питате нещо звъннете. Възможен коментар.