Здравейте! Продавам Ямаха р6 Цената подлежи на коментар в рамките на нормалното. Мотора се кара с А2 категория без проблем 35kw по документи. Дойде време за жалост да се разделя с тази красавица поради изкарване на А категория и покупка на 1000-ка. Р6-чката е готова за сезона като е оборудвана с чисто нови гуми ДОТ 2026г. Pirelli Diablo Rosso 3 като ги сложих преди около 700-800км. Преди 2000км сменени масла и филтри а преди 4-ри дни почистване на дросела, двигател, нови свещи и ревизия на карбуратори всичко с цел профилактика и избягване на скъпи ремонти. Разполага с чисто нови лостчето и ръкохватки които просто не съм ги снимал ако някой иска да ги види на посочения телефон да пише по вайбър. Мотора вече не е заключен за А2махнати са механичните ограничители и си е заводските 120конски сили. Мотора се намира в София може да се види на място няма никакъв проблем. Лека вечер на всички!