3 ключа! Моторът е напълно отслужен и готов за сезона ! Нова верига CZ (златна) Нови пиньони Сменени лагери на трипътника Ревизирани колове Ново жило на съединителя (което не съм сложил все още) Нови накладки от пред Сменен антифриз Сменена спирачна течност (спортна Castrol Race) Сменено масло 10/50 Маслен филтър K&N Спортен въздушен филтър K&N Монтиран шифтър Гумите са perelli supercorsa SC (задната дот 25та предната 24та ) имат бая хляб в тях ! Боята е черна перла ! Керамични покритие Фолио на стопа Фолио на фара Пластмасите са с Фолио (рязан карбон) Всичко е сменено преди максимум 3 резервоара , което ще рече под 1000 км ! Генерацията до колкото знам от предишния собственик е слагана в Германия и мисля че имаше и фактура с описанието (ако не съм я записал някъде ) Буквално без да преувеличавам е качваш се и караш) Има и гражданска на вноски (от евтината) ?