Допълнителна информация
Мотора е от първи собственик , закупих го миналата година , след като е стоял дълго време без да се кара . Съответно е напълно ревизиран и обслужен , колове , спирачна система , зъбчатки , двигател , с чисто нови гуми и акумулатор , всичко съм го правил като за мен от до , всичко преди няма и 500км . За съжаление миналата година му навъртях само 500км , а тая по здравословни причини не мога да го карам и така си стои . Мотора е с изрядни документи в много добро състояние , с два ключа , книжки и всичко прилежащо от магазина (флашки /карти ) , на абсолютно реални километри ! При желание , може да се разберем и за стойката , която е правено за него !