Допълнителна информация
Скутерчето върви доста прилично , карал съм го миналото лято само , като цяла зима не беше пален ! Пролетта от второто ритане запали без проблем ! Доста понаправен е , има документи (задължително прехвърляне)! Трябва да се мине преглед и да му се направи гражданска! Заслужава си да се види ! КОМЕНТАР НА ЦЕНАТА , САМО НА МЯСТО!