Мотора е в отлично визуално и техническо състояние във мен е от 5 години. Продава се защото на година минава 100 - 200 км ! !! Не се кара вече Масло филтри спирачна са на махимум 20 км Всичко платено Гуми в добро състояние ! !! МОТОРА БЕШЕ ЗЕЛЕН БОЯДИСАЛ СЪМ ГО СИВ ! !! Генерация акрапович и гърне Демфер колове обслужени Гуми пирелиsc2 с много собър грайфер Чисто нов акумулатор Спортна спирачка и др При интерес позвънете