Мотора е готов за сезона! Има Г. О. и Преглед! Буквално се качваш и тръгваш ? Забележките съм ги снимал. Имам резервна слюда (черна). Харчи малко масло ( 100 мил. на 500 км. ) Продава се защото си взех нов мотор и нямам време да карам и двата. Бартер за Ендуро! ! !