Допълнителна информация
Продавам си мотора само според това че нямам време да го карам и само плащам за паркомясто! Мотора е вече на 22 години и явно че има следи от употреба Маслото сменено и не карано все още! Смених спирачните течности и антифриза! Нова верига DID и нов акомулатор. Има държател за телефон, и зарядно. Двигатела работи перфектно, работи както нов. Скоростната кутия също работи перфектно!
Задната гума е за смяна. . просто не успях да я сменя. Поръчах нов оригинален предни фар, той се спука от време (просто изсъхна поастмасата) ще я дам на новият собственик, когато ще пристигне. Още имам много хубава слюда. . с нея си сякаш в кола. Изобщо не се осъща вятъра