Мотора е на 30 часа от нов. Трета смяна на масло. Към него давам и чисто нова външна задна гума. Първи собственик съм от една година. Внесен е от Чехия. Продава се защото вече не ми остава време за каране. Каран е като хоби, не е пускан на писта. Цената не се коментира.