Допълнителна информация
Здравейте колеги , обмислям продажбата на моя мотор !
Мотора е закупен чисто нов 31. 08. 25г
Обслужван е на всеки 10-12 м. ч. С Мотул 7100
Подменена е веригата с ДиД голд 520
Заден зъбак 52 зъба нов
Преден 13 нов
Лагерите са гресирани , на каплите са сменени с нови японски
Свеща е подменена с NGK Iridium
Карба е настроен и няма глъхнене ! ! !
Отзад е с чисто нова гума на X Grip
Чисто нов заден мус Technomoouse
Има гардове на капаците от ляво и дясно
Има колани от пред и от зад
Към него имам и някой неща - нов фар , нов заден калник , вътрешна 4мм предна гума ( още не е слагана) старите зъбаци с верига и очаквана пратка с гардове за кормилото ! Мотора върви много добре и е подготвен за по сериозни терени от черни пътища ! Няма нужда от належащи ремонти или обслужвания ! Прилагам снимка със всички обслужвания по часове ! Всичко тук надхвърля 5000 , което се подразбира ! Цената която му търся е около 2300 със всичко по него, като може да се направи договорка за цената и оборудването ! Огледи са възможни всеки ден след 17ч и събота и неделя по цял ден , след уговорка по телефона ! Мога да приложа повече снимки и видеа на лично ! 0892371538