Допълнителна информация
Може би най-добрият мотор за Café Racer проект, за каквото и всъщност го бях купил, но в последстиве осъзнах, че машината е в 100% оригинален вид, с нищо липсващо по нея и не ми се искаше да я съспвам . Изключително рядък модел, със спойлер/яйце отпред (каквото там се води, вижте последната снимикa за пример), който свалих още в началото, защото тогава не ми харесваше и търсих по-класически вид.