Допълнителна информация
KTM EXC-R 400 2008 Регистриран, всичко платено.
По талон е 9kW, мисля че може да се кара с А1 категория.
Акрапович гърне.
Обслужен заден амортисьор.
Пали без проблем студен и топъл.
Двигателят работи отлично, скоростите влизат нормално.
Сменено масло и маслен филтър на 15. 06. 2026г.
Нови задни накладки
Давам и чисто нови предни накладки.
Перка на радиатора, която се включва сама.
Единственото е, че има лека кривина на предната джанта ( може да се оправи)
Застраховка до Август 2026 и преглед до Септември 2027г.
3300 с лек коментар на място.