Hов внос-със стартер и регистрация! ! ! В отлично визуално и техническо състояние, единствен собственик -използван за улицата-не е блъскан и падал " от Еверест" . В момента е с шосейни гуми, но могат да се монтират и ендуро/21/.
Не е с джанти са супер мото/17 цола! !! !/