Допълнителна информация
Продавам си мотора, тъй като реших да си взема по-голям. Аз съм първата му собственичка в България. Моторът е по талон 35kW (категория А2).
? Машината е в супер състояние и е готова за каране веднага. Има ABS, краш тапи, наскоро смених веригата (като мога да представя документите за това).
? Моторът е много лесен за каране, икономичен е и винаги е стоял в гараж. Намира се в Плевен.
? ? Цената е в евро, коментар по нея при сериозен интерес.