Допълнителна информация
Здравейте!
Продавам мотора си, защото си купих по-нов - същият : )
Моторът е в много добро техническо и визуално състояние с дребни забележки. Грижливо е пазен и е каран разумно. Много е приятен за каране.
Има хубави гуми Dunlop на 2 сезона (по-малко от 3000 км).
Предните накладки са сменени преди ~3000 км.
Миналата година е сменено масло с маслен филтър. За новия собственик ще купя масло по негов избор за смяната му, аз ползвам Motul.
Може разумен коментар на място при оглед.
За повече подробности, обадете се.