Допълнителна информация
Продавам служебния си мотоциклет, защото личен нямам.
Машината е внос от Германия и лично аз съм си е избирал.
Мотора е оборудван с цяла генерация Akrapovic, спортни степенки ARP, Изолиран ABS отпред и спортни SBS DC накладки.
Карбонови протектори на шарнира и рамата, предпазни капаци на двигателя и гард на спирачката.
Окачването е обслужено и настроено за 100кг. Сменени спирачна течност, масло и антифриз.
Мотоциклета е подготвен за хоби спорт, но има документи и някой ако иска може да си го узакони.
Внесен на 23900км а в момента е на 24570км.
За скромните 670км с мотора имам един уикенд на Серес с време 1. 24 и уикенд и , , половина на Калояново с време 1. 22.
Второто ми каране на Калояново не завърши по план и на една от S-ките предната гума изпусна и това бе първото падане на мотора за скромните 10 години.
След събитието мотора се прегледа изцяло и всичко засегнато от падането е подменено и отремонтирано.
Поради липсата на спойлери за 3-та генерация, взех такива от втора които пасват идеално.
Към мотоциклета давам: Старите спойлери които с малко желание и опит могат да бъдат възстановени (на последните снимки как изглеждат).
Още един брой магаре, магистралите за ABS-а ако някой има желание да си го активира отново, 2 броя основи за спортна седалка, оригиналните зъбаци в момента е с -1/+1, чисто нов кил който никога не е монтиран, калник, тъмна слюда, заглушител за гърнето, оригиналните колектори още един чип за слик режим, два броя ключове, оригиналните степенки които са като нови и още неща за който в момента не се сещам.
Мотора се продава поради спиране с това хоби. (Поне за момента. )
Продажбата не е спешна и належаща.
Възможен е бартер за ендуро мотор след 2020г. с доплащане от ваша страна.
Срещу допълнително заплащане мога да включа висок клас греячки и екипировка за някой шишко като мен.
За повече информация, снимки или клипове позвънете на посочения телефон.