Допълнителна информация
Мотора е в перфектно състояние. В началото на този сезон са сменени масло, филтри, спирачна течност и антифриз, като от тогава са изминати не повече от 3000 км.
Сменени са също двата пиньона и верига златен DID, обслужени колове и акумулатор на един сезон. Има сервизна книжка с история от предишния собственик. Перфектна работа на двигател и скорости.
С мотора никога не е падано. С оригинална боя е, оригинални ръкохватки и ръчки на спирачка и съединител, оригинални огледала и краш тапи и оригиналната генерация с катализатора.
Като подобрения има страхотна поръчкова седалка направена от Crazy Cust, опушени LED мигачи отзад и напълно прибираща се стойка за номер с LED светлина.
Към мотора давам и ангренажна верига DID закупена за профилактична смяна следващия сезон.
Документално изряден, платен данък, застраховка, технически преглед, задължително прехвърляне, два ключа.
Мотора може да се кара с категория А2. Намира се в гр. София.