Допълнителна информация
Продавам си мотора , който много обичам , но не карам в момента. Много удобен и лесен за каране , НО е много силен и мощен, както са известни ZX10r моделите .
Той от генерация 5та след 2016.
Ремап , (блипър , шифтър заводски) ABS , апарати Brembo заводски .
Генерация и крайно гърне М4.
Режими на каране -3. Тракшън конртол -5 режима и тн. .
Цвят заводски графит.