Допълнителна информация
Закупен нов от Швейцария. Каран любителски. Обслужван навреме има и документи за сервизите. Нови гуми. Превантивно съм сменил антифриза и маслото. Готов е за сезона. Оригиналните кори се пазят. Тракшън контрол и три режима на каране с букси зелена, черна и бяла. Много здрава и истинска машина. Минуса е , че няма стартер, но пък пали от 1-2 път. Годинките са ми повече и няма време за каране.