Допълнителна информация
Моля без абсурдни предложения! Без бартери! Предложения като " за 4000 евро идвам и го взимам" - не си губете времето, както и моето! ! !
Буса е със счупен двигател, двигателя е разглобен! Не е блокирал, просто е износен по думите на сервиза. Просто са го изпуснали и са го карали без масло. . .
Отказвам да се занимавам повече с него на този етап. Турбината е рециклирана, с гаранция и не е карано с нея! Буса е комплектен на 100% без никакви липси!
В перфектно визуално състояние, ходова част - отлична.
Нов внос от Германия, не е каран в България НИКОГА! Купихме го за лична употреба.