Допълнителна информация
Здравейте!
Продавам си немския бус IVECO DAILY 2. 3 товарен, автомат.
Буса съм го закупил от Германия, ноември 2025г. Взех го с цел пренасяне на багажа си към България.
С какво разполага :
- 197 000 км - реални
- произведен 04. 2014г.
- преминат TUF ( официален немски технически преглед )
- автоматична 6 степенна скоростна кутия, като има и ръчен режим.
- навигационна система и радиo на стойност 300 евро. Разполага с USB, AUX, Android auto, Apple Carplay, радио, Bluetooth. Работи чудесно, особено за човек, който иска да използва навигацията от телефона!
- свързана камера за задно виждане
- предни и задни парктроници
- ел. прозорци
- 3 места
- поставено LED осветление в задната част
- допълнителна лед лампа за задна скорост
- халогени
- теглич
- климатроник
- нови всесезонни гуми 225/65/16 - дот - 2125 !
Когато го взех, имах ясна представа, че го взимам временно. Беше на 192 хил. , когато го взех. Изминал съм 5000 км с него и останах приятно изненадан! Буса вози чудесно и не ми е създал нито един проблем. Има достатъчно място за всичко, а в същото време е изключително маневрен. Камерата за задно виждане и парктрониците също помагат доста. Няма тропане из окачването. Няма горене на масло. Няма чудене на коя предавка да превключи сам. Няма излишни звуци от мотор и каросерия. Без ръжда!
Успях да си свърша работата с него, затова искам да го предам към следващия собственик. Спокойно си поддържа 120-140 км по магистралите. Разход ми дава 8. 5л. /100. - Германия - България.
Истински работен бус здрав, надежден и готов за работа веднага. Че даже е и приятен за каране. Това не е поредната изморена куриерска машина. Буса има много живот и заслужава да се види.
Прикачен видеоклип на буса :
https: //youtu. be/QPlNcSiBPtI