Колата не е на търг, закупили сме я от дилър на Audi. Цената е ако колата се плати и тръгне директно към България, като има и вариант да я докараме в Чикаго да се провери допълнително.
Автомобил от Америка се купува най-евтино като се работи с хора от Америка. Ние сме дилър в Щатите от 2018 и освен внос на коли предлагаме регистрации в повечето търгове в Америка и Канада като Manheim, Adesa, Openlane Canada, ACV, IAAI, NPA и други.
С офиси в България и САЩ, ние сме най-добре позиционирани да ви внесем вашият мечтан автомобил. Работим и с търговци, които искат повече достъп до търговете или директна връзка в Америка.
www. onyxmotorsbg. com