Допълнителна информация
Продавам личния си автомобил, който е при мен от 2011 година, винаги е прибиран в гараж. Автомобилът е безупречно поддържан, на реални километри. Колата винаги е обслужвана навреме. Обслужена е преди 7000км с масло Bardahl, сменени са всички филтри и накладки, както и предните дискове. Последно са сменени тампони на реактивна щанга и тампони на двигателя, също така е и с нов акумулатор. Има забележки по външния вид, но вътре салонът е изключително запазен. Има вградена навигация с car play/android auto и камера за заден ход. Към колата има два комплекта стелки/ мокетни и гумени/
Всичко по нея е платено- гражданска до октомври, платен преглед до август/има СБА карта, така че мога да мина преглед преди да я купите, за да е валиден 1 година/ и винетка до август. Колата е с два оригинални ключа, но не работи дистанционното.