7Cars твоят приятел сред автокъщите в България
7Cars е една от водещите компании на пазара за автомобили втора употреба в България доказан партньор на стотици семейства и клиенти всяка година.
От 2011 г. работим с ясна мисия: да предлагаме качество, прозрачност и сигурност ценности, които за нас са основата на правилната покупка на автомобил.
С наш собствен сервиз, професионални технически проверки и гаранция за автомобилите, ние превръщаме покупката на кола в по-спокойно и сигурно преживяване.
Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ 2021 г.
Автомобилът е наличен в нашия шоурум.
Предлагаме Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ върховата AMG версия на GLS, съчетаваща лукса и пространството на голям SUV със спортното усещане на истински AMG автомобил.
Моделът е оборудван с 4. 0-литров V8 битурбо бензинов двигател с работен обем 3982 см³ и мощност 612 к. с. Задвижването е 4MATIC+, а автоматичната скоростна кутия е AMG SPEEDSHIFT TCT 9G. Ускорението от 0 до 100 км/ч е 4. 2 секунди, което прави този автомобил изключително впечатляващ за SUV с подобни размери и комфорт.
Автомобилът разполага с AMG RIDE CONTROL+ въздушно окачване, AMG ACTIVE RIDE CONTROL система, адаптивни амортисьори и електронен AMG заключващ диференциал на задната ос. Това осигурява високо ниво на стабилност, контрол и комфорт както при спокойно пътуване, така и при по-динамично шофиране.
Произход и история
Автомобилът е закупен нов от Силвър Стар България и е обслужван единствено в официалния сервиз на марката. Това е сериозно предимство при автомобил от този клас, тъй като историята, поддръжката и произходът са от ключово значение.
Автомобилът се предлага с чисто нов комплект гуми.
Основни технически данни
Марка и модел: Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+
Година: 2021 г.
Двигател: 4. 0 V8 Biturbo бензин
Работен обем: 3982 см³
Мощност: 612 к. с.
Скоростна кутия: AMG SPEEDSHIFT TCT 9G автоматична
Задвижване: 4MATIC+
Ускорение 0 100 км/ч: 4. 2 сек.
Максимална скорост: 250 км/ч
Екологичен стандарт: Euro 6
Пробег: 137 000 км
Оборудване и екстри
AMG пакет
AMG RIDE CONTROL+ въздушно окачване
AMG ACTIVE RIDE CONTROL
Адаптивни регулируеми амортисьори
AMG електронен заключващ диференциал на задната ос
AMG SPEEDSHIFT TCT 9G автоматична скоростна кутия
4MATIC+ задвижване
Панорамен електрически люк
Burmester Surround-Sound озвучителна система
Head-up дисплей
Широкоекранен кокпит
MBUX мултимедийна система
Навигация
Apple CarPlay и Android Auto
360-градусова камера и парктроник
MULTIBEAM LED фарове
Асистент за мъртвия ъгъл
Активен асистент за лентата за движение
Активен спирачен асистент
PRE-SAFE система
KEYLESS-GO комфорт пакет
HANDS-FREE ACCESS
Сервозатваряне на вратите
Електрически багажник
Мултиконтурни предни седалки
Климатизирани предни седалки
Отопление на предни и задни седалки
Памет на предните седалки
AMG Performance волан в кожа напа и микрофазер DINAMICA
Таван в черен микрофазер DINAMICA
Амбиентно интериорно осветление
Акустичен комфорт пакет
Затъмнени задни стъкла
7 места 5+2 конфигурация
Трета редица седалки
AMG 22-инчови алуминиеви джанти
AMG високоефективна композитна спирачна система
Подготовка преди предаване
Преди автомобилът да бъде предаден на новия си собственик, той ще премине през пълна техническа проверка от 7Cars.
Всички установени технически забележки ще бъдат отстранени предварително. Автомобилът ще бъде издаден обслужен, подготвен и с гаранция от 7Cars, съгласно условията на компанията.
Нашата цел не е просто да продадем автомобил, а да предадем автомобил, зад който можем да застанем с името си.
За повече информация, оглед или тест драйв при реален интерес:
+359 894 707 690