ИВИГО е автокъща с дългогодишен опит в продажбата на автомобили втора употреба. Всеки един от нашите автомобили е щателно проверен и със доказан произход.
-----------------------------------------------
Изключително поддържан Renault Koleos Facelift в рядко изпълнение с бензинов двигател 2. 5i. Този мотор е известен със своята здравина и еластичност, а в комбинация със системата 4x4 (разработена от Nissan), автомобилът е перфектен както за магистрала, така и за заснежени пътища и лек офроуд. Пробегът от 159 хил. км е гарантиран, а състоянието на колата е отлично.
Втори комплект джанти и гуми: Автомобилът се продава с 4 бр. летни гуми, монтирани на втори комплект оригинални лети джанти на Renault. Спестявате значителен разход за преобуване и втори комплект джанти!
Технологии: Вградена Навигационна система, Bluetooth hands-free, мултимедия с озвучаване Arkamys/Bose.
Безключов достъп и палене (Keyless Go), двузонов климатроник, автопилот (Cruise Control).
Преден и заден парктроник, асистент при спускане по наклон, сензори за дъжд и светлина.
Интериор: Изключително запазен салон, масички за задните пътници, множество ниши за съхранение.
Практичност: Двустепенно отваряне на багажника (тип " мида" ).
Двигател, скоростна кутия и 4х4 система работят безупречно.
Блестящ външен вид без удари. Интериорът е чист и поддържан, в колата не е пушено.
Напълно готов за експлоатация без належащи ремонти!
Пълна сервизна история! 100% реални километри!
Възможен тест драйв!
Продажба с договор и фактура, без нотариални такси!
Цената подлежи на разумен коментар след оглед!
-------------------------------------------
Екипът на ИВИГО оказва пълно съдействие при закупуването на автомобил от нас за регистрация в КАТ, транзитни номера, плащане на всички необходими такси при регистрация, Гражданска отговорност и Каско