Допълнителна информация
Peugeot 207 (2009 г. ) Първи собственик в БГ / За ремонт
Продавам Peugeot 207, година на производство 2009. Автомобилът е внос от Италия (няма никаква ръжда по купето и шасито) и аз съм първи собственик в България. Продава се в състоянието, в което е, като цената е съобразена изцяло с настоящите дефекти и нужни ремонти.
Основни забележки:
-Съединител за смяна
Автомобилът има нужда от нов комплект съединител и в момента не е подходящ за дълго шофиране преди ремонта.
-Козметичен дефект на предния капак
Паднал безцветен лак (често срещан проблем за модела), нуждае се от пребоядисване или фолио, ако искате перфектен външен вид. Странично купето и боята са напълно запазени. Автомобилът е с оригинална фабрична газова уредба.
Колата е изключително икономична и удобна за града. Идеална е за човек, който има време да я обслужи, или за майстор/сервиз, който може да си я отремонтира евтино. Възможен е разумен и символичен коментар на цената само на място след оглед. Автомобилът се намира в град Пловдив.