Допълнителна информация
Нов внос! Колата съм я закупил от немска автокъща с нов немски технически преглед, (T? V)и е в перфектно техническо състояние. Перфектно работещ климатик. Пристигнала с нов акумулатор и в състояние, на което е на снимките без козметични и каквито и да е подобрения! Годишна винетка! Двама собственици(първият е фирмата, автокъщата). Напълно обслужена още на следващия ден след регистрацията-Масло 5/30, маслен филтър, въздушен филтър, ангренажен комплект, плюс водна помпа, пистов ремък и ремък на климатика, свещи NGK. РЕАЛНИ километри! ! ! Перфектнен, много икономичен, здрав, евтин за поддръжка и много тихо работещ мотор и много стегната ходова част. Колата има дребни ръжди, но нищо фрапиращо, нормални за годините си. Причина за продажба е закупуването на по-голям, семеен автомобил. Възможен разумен коментар на цената. Без бартери! ! !