Допълнителна информация
Допълнителни екстри:
- Аларма
- Гражданска отговорност до ноември 2026
- Пълно автокаско до януари 2027
- Монтирани дневни светлини
- Алтернативен керамичен катализатор (Оригиналния го откраднаха)
- Спортен филтър (панелен) K&N
- Диодно осветление в купето и багажника
- Оригинални прагове Honda Accord (за модела)
- 15" алуминиеви джанти HRS без драскотина (Купувани чисто нови)
- Претапициран таван с черна алкантара
- Шумоизолация в предните врати и тавана
- Инсталация за бас каса
- Предни говорители Pioneer TS-D65F
- Задни говорители JBL
- Бас каса 49 литра с говорител Pioneer TS-W3010 Pro 12" , правена по размер в багажника
- Усилватели Pioneer GM-A5602 и GM-A6704 съответно 2- и 4-канални 900 и 1000 вата
- Плеър Pioneer с блутут и микрофон
Гуми
- Good Year Efficient Grip 195/60/15 DOT 0822
- Комплект зимни гуми Good Year на стоманени джанти и оригинални тасове
Който ме познава, знае и как съм си гледал колата. Първи собственик съм в България. Продавам я защото минах на по-нова от същата марка и модел. Колата е пазена много, никога не е пушено в нея, скоро са сменени масло, филтри, антифриз и е правен реглаж на клапани. Няма и никога не е имала газ. Изключително здрава и надеждна. Рециклирана рейка май 2025. Колата има теглич, който е махнат още в началото, когато дойде при мен. При нужда може да се сложи и ползва. В България не е теглено нищо с него. Има забележки единствено по лак, показани на снимките. Цената е съобразена с тях и подлежи на коментар единствено и само след оглед и в рамките на разумното.
Имам останали фарове, в които бях започнал монтирането на би-ксенонови лупи 3" , но така и не ги завърших. При интерес от ентусиаст бих ги предал срещу заплащане.
Бих се радвал много, ако колата попадне в човек, който ще я оцени и гледа така, както съм я гледал аз. И ще помоля да се свързват с мен само сериозни купувачи. Изобщо не ми е спешна, върши ми идеална работа като втора кола. Знам какво продавам и го ценя. Обаждания от типа " давам толкова, ако искаш" би загубило времето и на двама ни!