Допълнителна информация
Бензин/ГАЗ , но газ-та не работи по не установени причини. В момента работи само на БЕНЗИН! Климатика НЕ РАБОТИ като и за това причината не е установена. Пръскачките на чистачките НЕ РАБОТЯТ. Общо взето това са техническите недостатъци на този иначе добър семеен автомобил. Разполага с още 2 седалки , които са премахнати за по голямо пространство в багажното , но разбирасе ще бъдат предоставени при покупка. Леки външни забележки. Документално изряден , всичко платено ! На ОБАЖДАНИЯ СЛЕД 20: 00 НЕ СЕ ОТГОВАРЯ ! !!