Допълнителна информация
Продаваме две сузукита Колите са на сестра ми , Всичко платено от 10. 05. 2026 до 10. 05. 2007
-Черен металик
-газ сложена 2024 г 750 евро
-преглед 10. 05. 2027г
-винетка за една година до 10. 05. 2027г
-застраховка цяла не на вноски
-данък до 2027г
Продаваме ги защото просто са и много колите !
-Обслужена педи 2500 Хил. Км
-нов акумулатор 100 евро
-масла филтри ремъци ролки 250 евро
-НОВ СЪЕДИНИТЕЛ комплект 250 евро
-ново динамо 120 евро
-лагери главина 170 евро
-наклатки и дискови сменени
-мултимедия 200 евро купувал съм допълнително
-Джанти 16 ки КЕСКИН 325 евро купувал съм допълнително
-задна броня с боядисването 250 евро допълнително
-да нови фара спортни 300 евро
-затъмнение задни стъкла 100 евро
-има прекарана газова 600 евро
-нови мигачи бягащи 50 евро
-Спортен салон сложихме с подгрев 200 евро
Описал съм някой неща които съм платил защото ми звънят и ми искат по 1500 евро коментари това не е мерцедес все пак не е сериозно !
Колата се кара всеки ден и е доста добър външен вид !