Допълнителна информация
Здравейте, продавам автомобила си! Колата е Mazda 2 1, 3I GT-M Line.
Колата разполага с цялстоен GT-M Line пакет, включващ странични прагове, заден спойлер, оригинално затъмнени задни стъкла, както и вътрешен салон с червени шевове. Пълен ел. пакет с подгрев на предните седалки, климатроник, ел. стъкла на всички врати, автопилот и мултиволан. Колата разполага и с газова бутилка, която е на мястото на резерваната гума вписана в талона на колата.
На колата допълнително са добавени: предна камера, задна камера, android multimedia, както и черно фолио на тавана тип carbon fiber.
Колата разполага с два чифта алуминиеви джанти с гуми, като в момента е с оригинални Mazda джанти 15" и гуми с размер 185/65.
Колата може да се види и тества по всяко време след уговорена дата и час.