Допълнителна информация
Реших да пусна една малко по-различна обява, защото ми писна от баналните клишета от рода на колата е перфектна качваш се и караш , без никакви забележки и винаги обслужвана навреме .
Ще започна директно с недостатъците, за да не си губиме времето в заблуждение, че колата е като излезнала от магазина :
* Не работи подгревът на дясното огледало
* Счупена е щипката на сенника на шофьора
* Третият стоп не свети
* Има козметични забележки по предната броня
* Скоро предстои смяна на масло и свещи.
Колата е Audi A4 B8, 2009 г. , 1. 8 TFSI, с ръчни скорости.
Внесена е от Германия, а аз я карам повече от две години.
Продавам я не защото има проблеми, а защото вече ми трябва комби и по-голям автомобил.
Възможен е и бартер за подобен тип кола.
Цена: 4 000 евро, като разбира се подлежи на разумен коментар.
Ако имате въпроси, звънете по всяко време: 0898 664 512