Допълнителна информация
Здравейте, продавам личния си автомобил. Колата е в перфектно техническо състояние няма належащи ремонти. Външно има няколко драскотини , но нищо фрапиращо.
Преди 3000км. е обслужена масло+филтри и биалетки като колата е проверена изцяло.
Преди 100км. са сложени чисто нови дискове с накладки, чисто нови летни гуми и е претапициран тавана понеже се беше отлепил на места. Колата има и чисто нови зимни гуми. Преди 10 000км. са сменени комплект водна помпа, ролки и ремъци и сменено масло на скоростната кутия. Всички части са сменени с оригинални за марката!
Колата е доста рядко изпълнение Highline с всички екстри за модела. Има два комплекта стелки зимни и летни!
Продавам я защото имам друга кола и тази не я карам.
За повече информация се обадете може и на вайбър или уатс апп!