Допълнителна информация
Взех я края на 2014г на 131 000км (внос от Италия, има някаква книжка с водена документация от там)
КМ: 203 000км
Проблеми/Минуси:
- датчик на казачето за нивото течност на чистачките (от време на време при смяна на температурите се присеща да писка и светка)
- проблем с дясна врата, не винаги се отключва, при няколко заключвания и отключвания се отваря (предполагам посчистване, все пак е на години)
- предно дясно каре за смяна
- задни крушки са за смяна на стоповете (2 от 4)
- много неграмотно залепено стъкло на заден ляв стоп от моя страна. .
- външни забележки - доста опадал лак с малко ръжда по тавана
- трябва да му се смени маслото, нищо че е каран 500 км за последната година
Плюсове:
- има газов инжекцион
- не изисква големи разходи
- ниски данъци
- всичко платено
- почти никаква или никаква ръжда отдолу
- сравнително запазен интериор
- още един чифт гуми
- климатроник
- не е правено катастрофи с нея (поне от 2014г насам)
- преди една година мина през газаджия за смяна на филтри и оправяне на маркучът преди филтъра и преглед на останалите маркучета на газта
- нова газова бутилка слагана 2024г
- агренажни ремъци сменени ан 196000км
- два ключа
Цена сеат: 1150 евро - не е спешна продажбата