Допълнителна информация
Здравейте, продавам Volkswagen Sharan 1. 9 TDI 131 к. с с код ASZ един от най здравите двигатели помпа дюза! Колата е 2004г. 7 местна като са налични всички 7 седалки! В момента колата е на 263ХХХ км. Колата НЕ Е 4Х4!
Разполага със следните екстри:
Подгрев на предно стъкло
Темпомат
Подгрев на предни седалки
Предни ел стъкла
ESP
ABS
Мултиволан
Климатроник
Двойно парно което е с 2 радиатора отпред и отзад и грее цялата кола, като има опция да се спре отзад
Огледалото за задно виждане се затъмнява когато ви светят колите отзад
Колата има и печка но не работи от както я притежавам, и не съм се интересувал да я правя, защото колата си загрява бързо и има супер парно!
Колата има лек софтуер с който върви доста приятно! Изключен егр софтуерно и затапен механично!
Обслужване
Сменен ангренаж CONTINENTAL, водна помпа HEPU, пистов ремък, ремонт на дюзи със стенд + кученца + ремонтен комплект за дюзите съединител SACHS +демфер, антифриз, вътрешни и външни карета с усилени на марката Мейле + висящия лагер на полуоската, предни лагери, ремонт на тандем помпата и накладки на 224000км! Масло, маслен, въздушен и горивен се сменят на макс 10к км с масло 5w40 REPSOL!
На 248 000 км са сменени шарнири, биалетки и отремонторан спирачен апарат заден.
Юни 25г. Ремонт климатична система смяна на 2 бр тръби и всички уплътнения по системата и зареден с фреон! Работи безупречно!
Август 25г. 254000 Рециклирано турбо с 2 години гаранция, подмяна на скоростна кутия + ново масло на кутията!
Последната смяна на маслото е на 258000 км. + маслен, въздушен, купе.
Преди 2 седмици е сменено дисплейчето на километража със чисто ново!
Сигурно пропускам нещо, но това е за момента. Гумите са чисто нови 215/55/16 XL, карани са не повече от 5к км само ЗИМАТА има и летни гуми със джанти пак 215/55/16 но са само 2 гуми, защото 1 гръмна и 1 има балон и са демонтирани от джантите! Давам го с двата комплекта джанти!
На преден десен калник има щета която ме удари един тир, не видя, че го изпреварвам и ме засече, не съм го сменявал, но при желание на клиента бих намерил калник и бих го дал с него, но спред мен това са бели кахъри. .. също има и от същия камион и на бронята леко жулнато!
Цената на автомобила е 3800 (ЕВРО)
Задължително ПРЕХВЪРЛЯНЕ!
ВИНЕТКА ДО 24. 03. 26
Преглед до 11. 09. 26
Застраховката е на вноски
ЕДИНСТВЕНО КОМЕНТАР САМО НА МЯСТО, ПО ТЕЛЕФОНА НЕ СЕ ПАЗАРЯ! НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАМ ОТ БАРТЕРИ!