Допълнителна информация
Автомобилът е внесен от мен, от Америка началото на 2025 година за лична употреба на 6500км
Всичко по колата е сменено с оригинални части от M-Car Plovdiv (мога да предоставя фактури). Не е пестено от нищо. Предоставям VIN при интерес.
Причина за продажбата поради която да сте притеснени - няма. Със сигурност най-сериозният автомобил който съм притежавал.
Всички екстри за модела + палене от ключа което помага колата да загрее по бързо, ако сте на разстояние.
Сменил съм волана с новия, имам наличен и стария(не е гърмял airbag) Заден дифузьор aftermarket изцяло от карбон както и други видими визуални добавки в предната броня.
В цената влизат втори комплект зимни джанти с гуми 19ки, отново закупени от М-кар Пловдив. (колата към днешна дата е с тях, а на последните две снимки се вижда как стоят)