Допълнителна информация
Колата е купена чисто нова от Пежо през 2006г като аз съм 2-ри собственик от около 2 години насам. Нещата които са сменени по колата са:
По Купето
Механизми на вратите и ел, стъклата, огледало, фар и задна броня.
Обслужвания:
Спирачна система от до(маркучи, тръбички, апарати, дискове и накладки)
Пълен комплект съединител+жило
Пълно рециклиране на лостов механизъм скорости
Ангренаж пълен комплект, термостат акомулатор
Предни носачи+биалетки+рециклирана рейка
Хидравлична помпа, амортисьори предни с опори и лагери, тампони на мотора и предни лагери главини.
Климатик и радиатор
Масла и филтри на около 3к км.
Имаше и доста други дреболии по периферията на мотора но те не са толкова интересни. Колата я взех за работна но така и си остана семейна тъй като харчи доста малко. Продава се поради наличието на друга и няма смисъл да седи в гаража и да годенясва. Километрите са и абсолютно реални можете да си викате човек да ги проверява при оглед, да мери компресии и квото искате общо взето.
2 комплекта гуми на по един сезон + чисто нова 5-та зимна която си е на мястото в автомобила, като съм оправил и механизма за свалянето на резервната гума, защото беше мисия невъзможна.
Колата се намира в София студ. Град огледи на място може почти всеки ден след 18: 30ч. Цената трудно ще ви я коментирам тъй-като съм вкарам в нея над 10 000 лв за последните 2г.